برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
نمایشگاه ایران هلث – گزارش روز اول

نمایشگاه ایران هلث – گزارش روز اول

گزارش روز اول نمایشگاه بین المللی ایران هلث

ایران هلث
ایران هلث

نمایشگاه بین المللی ایران هلث، نمایشگاهی تخصصی در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و همچنین خدمات مربوط به بخش سلامت است که از بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه‌های ایران و منطقه بحساب می آید.
بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث تهران در حالی افتتاح شد که در همان روز اول میزبان میهمانان خارجی خود که از کشورهای چین، هند، قطر، کویت و … آمده بودند نیز بود.

گزارش روز اول نمایشگاه ایران هلث
گزارش روز اول نمایشگاه ایران هلث


نمایشگاه ایران هلث درواقع مکانی معتبر برای تجمع ارائه دهندگان خدمات پزشکی، تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی است که برای معرفی خود در این مکان گرد هم جمع می‌شوند تا هم مکانی برای نمایش و معرفی محصولات و خدمات خود باشد و هم مشتریان و مراجعه کنندگان در یک مکان و فاصله زمانی بسیار کوتاه‌تری به اکثر ارائه دهندگان خدمات پزشکی و محصولات تجهیزات پزشکی دسترسی داشته باشند.

افتتاحیه نمایشگاه ایران هلث از استقبال خوبی برخوردار بود که انتظار می‌رود این روند استقبال و تعداد مراجعه کنندگان در روزهای آتی به مراتب بیشتر باشد و سیر صعودی داشته باشد.

مصاحبه ای کوتاه درباره ایران هلث

اکثر غرفه داران از میزان مراجعه و حضور مشتریان در روز اول نمایشگاه رضایت داشتند که در ادامه با یکی از به مصاحبه‌ای که  با یکی از غرفه داران داشته‌ایم می‌پردازیم:

  • سلام خسته نباشید؛ روز اول نمایشگاه ایران هلث رو چطور دیدید؟

+ سلام ممنون، نسبت به این که امروز، روز اول نمایشگاه است و هنوز خیلی‌ها وقت نکردن به نمایشگاه مراجعه کنند؛ ما از میزان مراجعه راضی بودیم.

ـ به نظر شما امسال استقبال خیلی بیشتر از سال‌های گذشته‌ است؟

+ بله

  • از امکانات نمایشگاه راضی هستید؟

+ بله، چرا راضی نباشیم همه چی خیلی عالی است؛ فقط هوا بیرون از اینجا خیلی گرم هست. (با خنده)

ـ کسب و کار شما در چه زمینه‌ای هست؟ امکانش هست راجب آن به ما توضیح بدهید؟

+ بله چرا که نه! ما فروش فشارسنج دیجیتالی در اینجا انجام می‌دهیم که در حوزه تجهیزات پزشکی خانگی قرار می‌گیرد؛ یک غرفه دیگر هم در انتهای سالن داریم که محصولات فشارسنج جیوه‌ای را برای معرفی و فروش به آن مکان انتقال دادیم.

چون فشارسنج جیوه فشار خون را به صورت خیلی دقیق اندازه گیری می‌کند و اغلب در بیمارستان‌ها و مطب‌ها وجود دارند تصمیم گرفتیم که در دو غرفه‌ی مجزا این دو محصول را ارائه بدهیم.

ـ خیلی ممنون، موفق باشید

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا