برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
تجهیزات پزشکی تجهیزات دندانپزشکی

فروش تجهیزات دندانپزشکی دست دوم


  • فروش تجهیزات دندانپزشکی دست دوم
  • فروش تجهیزات دندانپزشکی دست دوم
توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۹-۰۸-۱۱
وضعیت : کارکرده
گارانتي : شامل گارانتی نمی شود
موقعیت : تهران

محصولات فروشی:

  1. یونیت دندانپزشکی پارس طب در حد نو: یونیت مانند یک میز کار برای دندانپزشک است واولین وسیله ای است که بیمار به آن توجه می نماید. بنابراین یکی از مهم ترین ابزاری است که دندانپزشک هنگام خرید آن باید دقت زیادی داشته باشد.
  2. آمالگاماتور: آمالگاماتور یکی از کاربردی ترین دستگاه ها برای ترکیب مواد قالب گیری با همان آمالگام مورد استفاده قرار می گیرد و عملکرد آن به گونه ای هست که پودر آمالگام و جیوه را با درصد ترکیب مشخص شده با هم مخلوط می کند.
  3. دستگاه رادیوگرافی دندان: دراین نوع تصویربرداری از دندان از پرتوهای ایکس با دز پایین برای ایجاد تصاویر داخل دهانی دندان‌ها و لثه‌ها استفاده می‌شود. این تصاویر می‌توانند به دندانپزشک برای شناسایی مشکلات دندانی مانند حفره‌ها، پوسیدگی دندان و دندان‌های آسیب‌دیده کمک کنند.
  4. پمپ باد سه موتوره: کمپرسور دندانپزشکی یکی از اصلی ترین قسمت های هر واحد دندانپزشکی است. این کمپرسور ها هوای فشرده را برای استفاده در یونیت دندانپزشکی و هندپیس ها تهیه می کنند. کیفیت هوای تولید شده توسط کمپرسور دندانپزشکی باید در حد مطلوبی باشد زیرا هم دندانپزشک و هم بیمار با هوای ساخته شده توسط آن سر و کار دارند.

لازم به ذکر است تمامی این محصولات بسیار تمیز و در حد تو می باشند. و همچنین فروش این محصولات به صورت یکجا می باشد و فروش تکی نداریم.

قیمت کارشناسی اعلام شده برای تمامی محصولات: ۱۰۲۰۰۰۰۰۰ تومان 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید این تجیهزات می توانید با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۳۵۷۷۶۴۶۰۷

ارسال رایگان آگهی تجهیزات پزشکی در سایت Tejateb

 امتیاز آگهی شما

بالا