برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
تجهیزات پزشکی تجهیزات دندانپزشکی

فروش تجهیزات دندانپزشکی


  • فروش تجهیزات دندانپزشکی
  • فروش تجهیزات دندانپزشکی
  • فروش تجهیزات دندانپزشکی
توضیحات
قیمت : 32,000,000ریال
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۸-۱۰-۱۱
وضعیت : کارکرده
گارانتي : شامل گارانتی نمی شود
موقعیت : تهران- آجودانیه
یکسری تجهیزات دندانپزشکی شامل
 1- جرمگیر متصل به انواع یونیت :
جرم گیری دندان ها در بهداشت دهان و دندان خیلی مؤثر است. تنها مسواک زدن نمی تواند تمام جرم روی دندان ها را از بین ببرد و هر چند وقت یکبار حتما با مراجعه به دندانپزشک عمل جرم گیری دندان ها را انجام دهید.
2- لوپ دندانپزشکی:کیفیت لوپ توسط چهار ویژگی بینایی خلاصه می شود: بزرگنمایی، میدان دید، رزولوشن (تفکیک پذیری) و عمق دید. علاوه بر عوامل تاثیرگذار برای دید بهتر، طراحی، وزن و زاویه میل مناسب برای احساس راحتی کردن با لوپ چشمی بسیار مهم هستند.فایده استفاده از لوپ چشمی چیست؟
بیشتر دندانپزشکان از دردهای مزمن گردن و کمر رنج می برند. مناسب نبودن حالت گردن و شانه ها در زمان کار باعث درد و گرفتگی در گردن می گردد که این درد می تواند موجب سردرد نیز شود. با استفاده از لوپ، می توان بدن را به خصوص برای جراحی های طولانی در وضعیت مناسبی قرار داد و اصول ارگونومی را رعایت کرد.3- کامپوزیت:کامپوزیت دندان یکی از روش‌های جدید و پرطرفدار  برای درمان و زیبایی لبخند به شمار می‌آید. در واقع کامپوزیت دندان ترکیبی از ماده ماتریکس رزینی می‌باشد که به صورت خمیر است و بر روی دندان به وسیله تابش نور قرار می‌گیرد.
ازمهم‌ترین کاربردهای این روش این است که برای  ترمیم دندان‌های شکسته شده و خالی و همچنین برای برطرف کردن لکه‌های دندانی و  مرتب کردن دندان‌ها و ایجاد زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
بهتر است بدانید که لمینت دندان دارای دو نوع سرامیکی و کامپوزیتی می‌باشد. لمینت کامپوزیتی از ثبات رنگ کمتری نسبت به سرامیکی برخوردار می‌باشد ولی در عوض  قیمت نسبتا کمتری نسبت به نوع سرامیکی دارد.4- کامپوزیت فلو
5- سمان زینک فسفات
6- پین داخل عاج
7-قلم دایکال
8-توربین کوکسو
 یکجا به مبلغ 3200000تومان  به فروش میرسد
 لطفا برای خرید فقط تماس بگیرید

ارسال رایگان آگهی تجهیزات پزشکی در سایت Tejateb

 امتیاز آگهی شما

بالا