برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
تجهیزات پزشکی تجهیزات پزشکی زیبایی

فروش دستگاه لیزر الکساندرایت


  • فروش دستگاه لیزر الکساندرایت
توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۰-۰۲-۲۹
وضعیت : نو
گارانتي : همراه با گارانتی
موقعیت : فروش دستگاه لیزر الکساندرایت

ایران یکی از کشورهایی است که بیشترین استفاده را از دستگاه های لیزر موهای زائد انجام میدهد و فروش دستگاه لیزر الکساندرایت به دلیل هم خوانی با نوع پوست و موی لیزر ایرانیان بسیار پر طرفدار است و همچنین دلیل دیگر فروش دستگاه لیزر الکساندرایت ۲۰۱۸ و دستگاه لیزر الکساندرایت ۲۰۱۹ نیاز بازار نیز میباشد. که کشورهایی همچون هند و ایران بیشترین خرید دستگاه لیزر الکساندرایت را دارا هستند که این نیز خود یک مثال برای نیاز بازار است.

آیا واقعا دستگاه لیزر الکساندرایت ۲۰۱۸ مناسب تیپ پوستی ایرانی هاست!؟

آیا انتخاب این دستگاه لیزر از سوی متخصصان برای بیماران خود صحیح است؟

برای اطلاعات بیشتر و مشوره رایگان ب ما تماس بگیرید

سال های بین ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ برای موهای زائد و ناخواسته چانه و خط ریش بر اثر اختلالات هورمونی، لیزر موهای زائد به عنوان یک درمان شناخته شد و جایگاه ویژه ای در صنعت زیبایی بدست آورد، به خاطر تکنولوژِی بسیاری بالایی که دستگاه لیزر الکساندرایت دارا میباشد همگام با کلنیک های اروپایی و آمریکایی در کلینیک های ایرانی هم استفاده از اینن دستگاه رواح پیدا کرده است و این موضوع خود دلیلی کیفیت بالای این دستگاه میباشد. و متقابلا درخواست خرید و فروش این دستگاه لیزر هم افزایش یافت.

فروش دستگاه های لیزر الکس – الکس دایود – لیزر الکس دایود – هایفو – آر اف الکتروسرجری – میکرونیدلینگ – میکرودرمی – هیدرودرمی لیست قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت – فروش دستگاه لیزر الکساندرایت – نمایندگی فروش دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا – قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت ۲۰۱۸ – قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا ۲۰۱۸ – قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا ۲۰۱۹ – قیمت دستگاه الکساندرایت کندلا ۲۰۱۸ – قیمت خرید دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا – قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت ۲۰۱۸ – مزایای دستگاه لیزر الکساندرایت

alexandrite – alex diode – RF electrosurgery

ارسال رایگان آگهی تجهیزات پزشکی در سایت Tejateb

 امتیاز آگهی شما

بالا