برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
تجهیزات پزشکی تجهیزات پزشکی زیبایی

فروش دستگاه لیزر دایود آپولومد قیمت دستگاه لیزر مو


  • فروش دستگاه لیزر دایود آپولومد قیمت دستگاه لیزر مو
  • فروش دستگاه لیزر دایود آپولومد قیمت دستگاه لیزر مو
توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۹-۰۷-۱۹
وضعیت : نو
موقعیت : تهران، پاسداران

فروش دستگاه لیزر دایود آپولومد توسط شرکت آفاطب برای اطلاع از قیمت دستگاه دستگاه لیزر مو و قیمت دستگاه لیزر دایود آپولومد با ما تماس بگیرید

اغلب دستگاه های لیزر موی زائد موجود در بازار فقط میتوانند یک بازه مشخص از طول موج را ساطع کنند. برای مثال دستگاه  لیزر دایود طول موج ۸۱۰ نانومتر و دستگاه لیزر الکساندرایت طول موج ۷۵۵ نانومتر را تولید  و ساطع می‌کند. بنابراین بیماران قبل از آن که تصمیم‌ بگیرند باید تحقیقات بسیار زیادی درباره ی دستگاه لیزر متناسب با پوست و موی خود انجام بدهند. چرا که طول موج تاثیر گذار جهت از بین بردن موهای زائد فردی با پوست روشن با فردی که دارای پوست تیره هست تفاوت دارد. خوشبختانه امروزه دستگاه جدید با نام دستگاه لیزر دایود آپولومد وارد بازار شده است.

 این دستگاه با به استفاده از به روز ترین تکنولوژی موجود در دنیا به یکی از دستگاه‌های لیزر موی زائد چند منظوره تبدیل شده است.یعنی دستگاه لیزر دایود آپولومد Apolomed به تنهایی می‌تواند سه طول موج ۸۱۰، ۷۵۵ و ۱۰۶۴ نانومتر را تولید و ساطع کند. پس می‌توان به کمک تنها یک دستگاه طیف زیادی از بیماران که دارای انواع پوست و موی مختلف میباشند را درمان کرد. علاوه بر آن به کمک این دستگاه می‌توان هر سه طول موج را به صورت همزمان اعمال کرد.که این عمل به سهولت کار پزشک می افزاید و فرایند رفع موهای زائد هم برای پزشک و هم برای بیمار لذت بخش و راحت میباشد.

برای خرید دستگاه لیزر دایود آپولومد تماس بگیرید، مشاوره رایگان

کارشناس: خانم مهندس محمودی ۰۹۱۲۹۷۳۹۵۶۲

ارسال رایگان آگهی تجهیزات پزشکی در سایت Tejateb

 امتیاز آگهی شما

بالا