برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
تجهیزات پزشکی تجهیزات پزشکی زیبایی

فروش دستگاه هایفو سه کاره


  • فروش دستگاه هایفو سه کاره
  • فروش دستگاه هایفو سه کاره
  • فروش دستگاه هایفو سه کاره
توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۹-۱۲-۰۲
وضعیت : نو
گارانتي : همراه با گارانتی
موقعیت : فروش دستگاه هایفو سه کاره

هایفوتراپی از موج های فراصوت برای لیفت و کلاژن سازی پوست استفاده می کند. این روش درمانی برای تمامی تیپ های پوستی استفاده می شود. این راه جوانسازی با استفاده از موج های اولتراسونیک سه بعدی نیازی به دوره نقاهت ندارد. ناحیه ای که در حال درمان است برش یا زخم و اسکاری از خود برجای نمی گذارد. نتایج چشمگیر این شیوه درمانی و ماندگاری آن موجب محبوبیت کامل این محصول جوانسازی شده است. ماندگاری هایفو سه بعدی از یک سال تا سه سال متغییر می باشد.

برای خرید هایفو سه لاین با کارشناس رسمی ما تماس بگیرید

فرق هایفو سه بعدی با دیگر هایفو های تک بعدی و دوبعدی در تعداد لاین های زده شده در هر شات می باشد. هایفو تراپی با قوی ترین دستگاه موجود . دیگر هایفو ها تنها یک لاین در هر شات می زنند. اما هایفو سه بعدی دوازه لاین در شات میزند و این سبب سرعت عمل واثرگذاری بهتر می گر دد.

لیفتینگ پوست به علت عمل سخت و دوران نقاهت طاقت فرسا و از طرفی وجود جای بخیه ای بلند بعد از عمل بین مردم آنچنان که باید نتوانست جا باز کند. ولی نگران نباشید با پیشرفت علم دیگر نیازی نیست برای برگرداندن جوانی به پوست خود، دست به چنین اقدام خطرناکی بزنید چراکه هایفوتراپی تماما لیزری بوده و هیچگونه تیغی در این عمل زیبایی به کار نخواهد رفت.

 هایفو سه بعدی تنها در یک جلسه تاثیر بسیار زیادی بر روی پوست در نواحی مورد درمان دارد.این شیوه درمان موجب کلاژن سازی و لیفت و در نتیجه کشیده شدن و بازسازی پوست می گردد. می توان از دستگاه هایفو سه بعدی جهت درمان و بازسازی پوست پیشانی ، غبغب، دکلته،گردن، بینی و دیگر نواحی صورت استفاده کرد. و شادابی و جوانی را به پوست باز گرداند.

برای خرید هایفو سه لاین با کارشناس رسمی ما تماس بگیرید

خانم مهندس اسدبیک ۰۹۱۲۹۶۲۶۵۳۷

ارسال رایگان آگهی تجهیزات پزشکی در سایت Tejateb

 امتیاز آگهی شما

بالا