برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
تجهیزات پزشکی تجهیزات پزشکی زیبایی

فروش ویژه دستگاه الکساندرایت آمریکا EpiCare 2019


  • فروش ویژه دستگاه الکساندرایت آمریکا EpiCare 2019
  • فروش ویژه دستگاه الکساندرایت آمریکا EpiCare 2019
  • فروش ویژه دستگاه الکساندرایت آمریکا EpiCare 2019
توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۹-۰۲-۲۳
وضعیت : نو
گارانتي : همراه با گارانتی
موقعیت : تهران میدان ونک برج آسمان ونک طبقه اول اداری واحد100
لیزر الکساندرایت پرنیان ParCare      

لیزر الکساندرایت شرکت پرنیان گستر پرتوسنج دارای مجوز تولید از اداره کل تجهیزات ملزومات پزشکی می باشد و تمامی آزمون¬های استاندارد را با موفقیت پشت سر گذاشته است. این دستگاه بهترین نتایج بالینی را در حذف دائم مو در پی داشته است. در این دستگاه با استفاده از موثرترین فناوری لیزری، نیاز های کسب و کار مشتری -چه کلینیک با حجم بازدید بالا باشد وچه سالن های خصوصی - را برآورده می کند .

عملکرد ParCare

تحقیقات منتشر یافته در ژورنال¬های معتبر طی دهه گذشته نشان داده¬اند که لیزرهای الکساندرایت بهترین نتایج بالینی در مورد حذف مو را در بر دارند. طول موج گسیل شده از لیزر ParCare ملانین ساقه مو را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد در حالیکه اثر آن در بافت اطراف بسیار ناچیز می¬باشد. این اختلاف در برهمکنش نور با ملانین ساقه مو و بافت اطراف آن، مبنای فرایند فتوترمولیز انتخابی است که از طریق آن انرژی لیزر خروجی، موهای ناخواسته را از بین می¬برد و در عین حال عوارض جانبی را به حداقل ممکن می¬رساند. تایپ 4و5 را به صورت کاملا امن درمان کند.

سرعت

با استفاده از تکنولوژی لبه¬ی علم ccp، لیزر الکساندرایت شرکت پرنیان گستر پرتو سنج توانایی تولید بیش از 100 وات توان را دارد. پالس هوشمند اختصاصی این دستگاه، بالاترین سرعت ممکن را در هر انرژی فراهم می کند.

پهنای پالس قابل تنظیم

ParCare با عرض پالس 300-3 میلی ثانیه بر هر دو نوع موی ضخیم و نازک تاثیر گذار است. افزایش دادن پهنای پالس باعث می¬شود که انرژی طی زمان بیشتری در ملانین مو جذب شود که این عامل باعث بهبود عملکرد دستگاه برای پوست های نوع 4 تا 6 می¬شود؛ این بدین معناست که پالس بلند دستگاه الکساندرایت برای تایپ های پوستی 4 تا 6 ایمن و موثر می باشد.

رسیدن به نتیجه اثر بخش

با داشتن قابلیت گسیل انرژی تا 40 ژول بر سانتی متر مربع در عمق 15 میلی متری، نور گسیل شده از این سیستم می تواند عمیقا در پوست نفوذ کند و به مقاوم¬ترین فولیکول¬ها دست یابد. این دستگاه جدید، قطر لکه¬ای به ابعاد 18 میلیمتر با بالاترین توان موجود در صنعت لیزرهای پزشکی را ارائه می دهد. در حالی که درمان با دستگاه لیزر الکساندرایت نسبتا بدون درد است، اما بهره¬گیری از سیستم خنک¬سازی با هوا یک گزینه اختیاری است که همراه با این دستگاه موجود است.

صفحه نمایش هوشمند

رابط کاربری کامپیوتر به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی انواع پوست را شناسایی کنند. بدین ترتیب دستگاه، پارامترهای مناسب جهت درمان را پیشنهاد می¬دهد. از طریق برنامه¬ی دستگاه، پیشینه¬ی درمان ثبت می¬گردد و نرم¬افزارهای مدیریت کسب و کار می¬توانند حاشیه سود را از طریق این داده ها رهگیری کنند. تکنسین های شرکت قادر خواهند بود تا از طریق اینترنت خط تلفن با دستگاه ارتباط برقرار کرده، خطاها را تشخیص داده و در برخی موارد تعمیرات دستگاه را نیز انجام دهند.


ارسال رایگان آگهی تجهیزات پزشکی در سایت Tejateb

 امتیاز آگهی شما

بالا