برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
تجهیزات پزشکی تجهیزات پزشکی زیبایی

لیزر خانگی موهای زائد سیلک پرو SILKPRO


  • لیزر خانگی موهای زائد سیلک پرو SILKPRO
  • لیزر خانگی موهای زائد سیلک پرو SILKPRO
  • لیزر خانگی موهای زائد سیلک پرو SILKPRO
توضیحات
قیمت : 43,500,000تومان
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۸-۰۶-۲۷
وضعیت : نو
موقعیت : تهران، خیابان جمهوری، بین گلشن و باستان ، پلاک 1458 ،طبقه دوم

در حال حاضر دستگاه لیزر دایود سیلک پرو، قدرتمندترین و بهترین لیزر خانگی به تائید FDA امریکا و CE اروپا می باشد. یکی از اصلی ترین فاکتور ها در انتخاب لیزر خانگی قدرت یا توان دستگاه است که با افزایش قدرت ، اثربخشی دستگاه بهبود می یابد و بر حسب ژول بر سانتیمتر مربع بیان می شود، در حال حاضر دستگاه سیلک پرو به تایید سازمان غذا و دارو امریکا با سطح انرژی ۲۵ ژول بر سانتیمتر مربع قدرتمندترین و اثربخش ترین لیزر دایود خانگی رفع موهای زائد محسوب می شود.

یکی از مهمترین نکات در انتخاب دستگاه های لیزر خانگی رفع موهای زائد، منبع انرژی دستگاه است منبع تغذیه سیلک پرو، برق مستقیم می باشد و در نتیجه نیاز به شارژ و باتری ندارد و مسلما مشکل خرابی باتری در طول استفاده از دستگاه را نخواهد داشت. دستگاه های شارژی، به علت اینکه لیزر توان زیادی نیاز دارد، مدت بسیار کوتاهی( در حدود ۳۰ دقیقه) شارژ نگه می دارد و به علت افت قدرت دستگاه، درمان یکنواخت نخواهد بود.

دارا بودن تائیدیه سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) و تاییدیه CE اروپا، تضمینی بر عملکرد دستگاه مشابه لیزر های کلینیکی و اثردهی و نتیجه بخشی فوق العاده دستگاه سیلک پرو می باشد.

دستگاه لیزر دایود رفع موهای زائد سیلک پرو با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی مولتی سینگل امیتر لیزر دایود آلمان، درد ناشی از درمان توسط لیزر را تا سطح قابل توجهی کاهش داده که موجب رضایت مصرف کنندگان و محبوبیت خاص این دستگاه در مقایسه با سایر لیزرهای خانگی گشته است.

لیزر دایود خانگی سیلک پرو برای کل بدن و صورت و همچنین قابل استفاده برای خانم ها و آقایان است.

یکی دیگر از مزیت های بارز دستگاه لیزر دایود خانگی سیلک پرو، بزرگترین اسپات شات(محل ساطع شدن لیزر) در بین دستگاه های لیزر دایود خانگی است. همچنین مربع بودن اسپات شات دستگاه SILKPRO موجب همپوشانی بهتر نواحی در حین درمان در مقایسه با اسپات شات دایره ای خواهد شد.

سیلک پرو با وزنی کمتر از ۳۰۰ گرم سبک ترین دستگاه لیزر دایود خانگی است که راحتی بیشتری را در حین درمان برای شما عزیزان فراهم می آورد.

ارسال رایگان آگهی تجهیزات پزشکی در سایت Tejateb

 امتیاز آگهی شما

بالا