برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
تجهیزات پزشکی تجهیزات پزشکی زیبایی

میکرونیدلینگ خانگی تیک توک


  • میکرونیدلینگ خانگی تیک توک
  • میکرونیدلینگ خانگی تیک توک
  • میکرونیدلینگ خانگی تیک توک
توضیحات
قیمت : 9,000,000ریال
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۸-۰۶-۲۷
وضعیت : نو
موقعیت : تهران.جمهوری
میکرونیدلینگ خانگی تیک توک TICKTOK یک دستگاه مراقبت از پوست خانگی خودکار می باشد که سه عملکرد میکرونیدلینگ، استمپ نیدلینگ و مزورولر ها را بطور همزمان فراهم می سازد. دستگاه میکرونیدلینگ خانگی تیک توک برای بهبود پوست و از بین بردن چین و چروک های سطحی، بهبود منافذ باز، درمان رنگدانه های پوست و سفیدگنندگی پوست بسیار اثربخش و مفید می باشد.

✅ اثر بی نظیر در بهبود پوست:

تیک توک یک دستگاه میکرونیدلینگ خانگی است که با استفاده از روشی علمی و رادیکال بوسیله ایجاد سوراخ های بسیار ریز بر روی سطح پوست باعث افزایش تولید کلاژن می شود(که مکانیسم درمانن طبیعی پوست برای این نقاط محسوب می شود). دستگاه میکرونیدلینگ خانگی تیک توک موجب افزایش جذب کرم ها ی تقویتی و مواد مغذی آرایشی می گردد. در مقایسه با سیار روش های میکرونیدلینگ دستگاه تیک توک یک دستگاه اتوماتیک با سرعت نفوذ 4700 بار بر دقیقه می باشد که برای تسهیل اثربخشی از 20 سوزن استفاده می کند (بدون ایجاد خراش های مرسوم روش غلتکی درمارولر )

✅ بدون ایجاد آلرژی – بدون ایجاد هرگونه عارضه و مشکل

بر خلاف سایر دستگاه های میکرونیدلینگ در دستگاه تیک توک از سوزن های پلاستیکی استریل شده با قطر 0.25 میلی متر که برای بدن انسان هیچگونه ضرر ندارد، استفاده شده است. کاربران می توانند باا اثری مشابه کلینیک های پوست به راحتی در منزل و با خیالی آسوده از نگرانی های مربوط به آلرژی فلز و عمق سوزن از دستگاه استفاده نمایند. یکی از بزرگترین مزایای دستگاه میکرونیدلینگ خانگی تیک توک داشتن اثری مشابه با درد کمتر نسبت به دستگاه های کلینیکی به دلیل داشتن سوزن های پلاستیکی است.

✅ سری های مختلف

دستگاه خانگی تیک توک دارای دو نوع سری مختلف برای جذب مواد آرایشی و زیرسازی پوست می باشد. استفاده از پاف سیلیکون برای جذب بهتر کوکتل های مغذی پوستی(روشن سازی، جوانسازی و …) و استفاده از پاف لاتکس برای زیرسازی پوست و کرم های BB، بدین تریب می توانید مدیریت بهتر و موثر تری در کاربرد های مختلف از دستگاه تیک توک داشته باشید. استفاده از سر مخصوص ژله ای تاثیر به سزایی در جذب مواد مغذی پس استفاده از ماسک های مخصوص پوست دارد.

✅ طراحی ارگونومیک دستگاه میکرونیدلینگ خانگی تیک توک

دستگاه طراحی ارگونومیک و با ثباتی دارد و کاربران به راحتی بر اساس یک روش ساده می توانند سوزن ها و راهنما دستگاه را تعویض نمایند، همه اعضای خانواده می توانند با سوزن های مختلف از این محصول استفاده نمایند. باتری دستگاه می تواند بیش از 6 ماه استفاده شود که خیلی مقرون به صرفه است.

ارسال رایگان آگهی تجهیزات پزشکی در سایت Tejateb

 امتیاز آگهی شما

بالا