برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
خدمات خدمات زیبایی و پزشکی

کلینیک لیزر موهای زائد


  • کلینیک لیزر موهای زائد
توضیحات
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۸-۱۱-۰۹
موقعیت : جردن. ظفر. پلاک ۳۲۱

در کلینیک خانه سفید تمام عوامل موثر بر لیزر درمانی به بهترین شکل ممکن برای شما عزیزان فراهم شده‌اند. استفاده از به‌روزترین و بهترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد، تدوین دستورالعمل‌های دقیق و سختگیرانه برای افزایش سطح ایمنی و اثربخشی لیزر و همچنین برخوداری از تیم درمانی بزرگ و مجرب، از جمله مواردی هستند که در کلینیک خانه سفید محقق شده‌اند. به همین جهت به جرات می‌توانیم بگوییم که مرکز لیزر خانه سفید، بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران و ایران است.

کلینیک خانه سفید برای تمامی روش‌های درمانی از جمله کاشت مو، روش‌های جوانسازی پوست و همچنین لیزر موهای زائد تمامی مجوزهای لازم را از وزارت بهداشت دریافت کرده و دارای پروانه اشتغال مراکز کار با لیزر است.

شما می‌توانید از طریق پیامرسان‌ها، تماس تلفنی یا صفحه‌ی «تماس با ما» در وبسایت کلینیک، با کارشناسان ما تماس گرفته و برای دریافت مشاوره با پزشک متخصص وقت بگیرید. پزشک در جلسه مشاوره به تمامی سوالات ذکر شده و سایر سوالات شما پاسخ می‌دهد. تمامی پزشکان کلینیک خانه سفید، دوره‌های لیزر درمانی را در ایران یا کشورهای خارجی گذرانده و سابقه‌ی زیادی در این امر دارند.

شماره های رزرو وقت لیزر : ۰۲۱۵۴۵۰۳ و ۰۲۱۸۸۶۷۰۶۴۷

ارسال رایگان آگهی تجهیزات پزشکی در سایت Tejateb

 امتیاز آگهی شما

بالا