برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
نمایشگاه تجهیزات پزشکی ایران هلث

نمایشگاه تجهیزات پزشکی ایران هلث

ایران هلث – نمایشگاه تجهیزات پزشکی ایران

نمایشگاه تجهیزات پزشکی ایران : یکی از بزرگترین رویداد های حوزه ی پزشکی در کشورمان، برگزاری نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی می باشد که فعالان این حوزه از قبیل تولید کنندگان، صادر کنندگان، وارد کنندگان و فروشندگان حوزه ی تجهیزات پزشکی نسبت به ارائه و نمایش آخرین دستاورد های خود، اقدام می نمایند.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی
نمایشگاه تجهیزات پزشکی

ایران هلث، بزرگترین و معروفترین نمایشگاه تجهیزات پزشکی در کشور

ایران هلث، بزرگترین و معروفترین نمایشگاه تجهیزات پزشکی در کشور به حساب می آید. برخی تولید کنندگان داخلی با استفاده از ظرفیتهای داخلی اعم از نیروی انسانی متخصص بومی، مواد اولیه و همچنین دانش داخلی اقدام به تولید تجهیزاتی می نمایند که نیاز های مبرم جامعه پزشکی را مرتفع ساخته ولی برای آشنایی بیشتر مجموعه های ارائه دهنده ی خدمات پزشکی در سطح بیمارستان، کلینیک و مطب های متخصصین آشنا نیستند.

این رویداد باعث می شود تا تولید کنندگان بتوانند نیازهای جامعه ی پزشکی را که تا قبل از این وابسته به کشورهای خارجی بوده بر طرف سازند و از مشکلات مربوط به حوزه ی واردات و هزینه های بالای آن همچنین مشکلات و دشواری های آن با توجه به تحریم های صورت گرفته، جلوگیری کند. نمایشگاه تجهیزات پزشکی همواره محلی برای گردهمایی پزشکان و ارائه دهندگان خدمات پزشکی با تامین کنندگان تجهیزات پزشکی بوده است.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی ایران هلث

متقاضیانی که در این حوزه فعالیت می کنند همه ساله می توانند در این رخداد بزرگ شرکت کرده و با معتبر ترین های حوزه ی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی،  آزمایشگاهی و دارویی آشنا شوند و دستاورد های این مجموعه ها را از نزدیک رویت کنند تا بتوانند به راحتی برای رفع نیازهای تجهیزاتی خود در اماکن ارائه دهنده خدمات پزشکی، اقدام کنند.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی ایران هلث همچنین باعث شده تا متخصصان و فعالان این حوزه بتوانند با به روز ترین تکنولوژی های ارائه شده در سطح جهان نیز آشنا شوند. حضور شرکت های عظیم تامین کننده و وارد کننده ی تجهیزات پزشکی در کنار حضور شرکت های بین المللی و چند ملیتی در این نمایشگاه باعث می گردد جدیدترین تکنولوژی های حوزه ی پزشکی و سلامت را از نزدیک رویت کرد و برای سهولت و پیشرفت صنعت پزشکی گامی موثر برداشت.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی
نمایشگاه تجهیزات پزشکی

حضور انواع مختلف شرکت های تامین کننده

حضور انواع مختلف شرکت های تامین کننده ی تجهیزات پزشکی در نمایشگاه ایران هلث سبب می گردد تا شرکت های داخلی با تکنولوژی ها و دانش هالی یکدیگر آشنا شوند و نسبت به تبادل دانش و اطلاعات اقدامات موثری  بردارند.

اما طبق روال هر نمایشگاهی، این رویداد مهم از منظر دیگری بسیار قابل توجه است و آن امکان تهیه تجهیزات مختلف پزشکی بدون حضور واسطه و قیمت بسیار پایین تر از روزهای دیگر سال می باشد. متقاضیان تجهیزات پزشکی ضمن قرار گرفتن در فضای بدون واسطه و تخصصی اقدام به مقایسه انواع تکنولوژی ها نموده و در نهایت با انتخاب بهترین گزینه، قیمت بسیار مناسب تر با شرایط ویژه نمایشگاهی را برای تجهیزات پزشکی مورد نظر خود می پردازند.

ایران هلث

ایران هلث را می توان نقطه ی عطف و موثری قلمداد کرد که ضمن افزایش و ارتقا سطح دانش پزشکی باعث سود آوری و حمایت از تولیدکنندگان مجرب داخلی گردد. این امر باعث می گردد سود آوری و ارز آوری بالایی به دست آید همچنین دستیابی به بازار های پر رونق کشورهای همسایه از این طریق میسر می گردد.

سایت : https://tejateb.ir

نمایشگاه تجهیزات پزشکی ایران هلث

دیدگاه‌ها (6)


  1. اغلب از کدوم کشورهای خارجی در نمایشگاه بین المللی ایران هلث شرکت میکنند؟

  2. سلام
    چطور می‌تونم در نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث غرفه داشته باشم

  3. ایران هلث یک نمایشگاه تجهیزات پزشکی معرکست. فرصت عالی برای نمایش قدرت شرکتهای داخلی در عرصه جهانی. ممنونم از تجاطب بابت پوشش این رویداد

  4. خیلی ممنون از توضیحات

  5. تجهیزات پزشکی جمهوری رو معرفی کنید لطفا

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا